وبلاگ

توسط مدیریت مدیر / ۱۳۹۶-۱۰-۲۵

زمانی فوق العاده برای زندگی

زمانی فوق العاده برای زندگی این یک زمان فوق العاده برای زندگی است. برای خیلی از مردم هیچ وقت به...

اطلاعات بیشتر
توسط مدیریت مدیر / ۱۳۹۶-۱۰-۲۰

یادگیرنده ی مادام العمر باشید

یادگیرنده ی مادام العمر باشید مانع اصلی موفقیت، شک و ترس از هر نوع است. در این حالت، شما تاحد زیادی به توانایی تان برای موفقیت و انجام کارها به بهترین نحو ممکن و بهتر از دیگران، شک می کنید. خود شک، یکی از مخرب ترین احساسات منفی است. این حس می تواند باعث شود شما حتی قبل از شروع، دست از کار بکشید و جا بزنید.

اطلاعات بیشتر
توسط مدیریت مدیر / ۱۳۹۶-۱۰-۲۰

چیزی به اسم شانس وجود ندارد

چیزی به اسم شانس وجود ندارد خیلی از ثروتمندان می گویند: « من فقط خوش شانس بودم. » درحالیکه وقتی شما گذشته ی آنها و خیلی از کارهایی را که انجام داده اند و در سال های قبل از موفقیت امتحان کرده اند، مطالعه می کنید، متوجه می شوید اصلاً شانس در کار نبوده است. در عوض، مسأله ی احتمالات مطرح بوده است.

اطلاعات بیشتر
توسط admin / ۱۳۹۶-۱۰-۲۰

در فاصله ۹۰ سانتی متری

در فاصله 90 سانتی متری در روزگاری که همه در غرب در اندیشه طلا بودند فردی راهی غرب شد تا با حفاری زمین به ثروت برسد.

اطلاعات بیشتر
توسط مدیریت مدیر / ۱۳۹۶-۱۰-۲۰

با تصميم هايتان سرنوشتتان شکل مي گيرد

وقتي با مايکل جردن روبرو شدم، از او پرسيدم که چه عاملي او را از ساير بازيکنان جدا کرده است، و چرا مرتبأ پيشرفت کرده و به پيروزي هاي فردي و گروهي دست يافته است؟ علت برتري اش چيست؟ آيا استعداد او خدادادي است؟ آيا مهارت باعث کاميابي اوست؟ آيا روش خاصي در پيش گرفته است؟

اطلاعات بیشتر
توسط admin / ۱۳۹۶-۰۶-۱۵

پادکست

پادکست پاد پخش یا پادکست صوتی انتشار فایل‌های صوتی در اینترنت می‌باشد که در سال2004 محبوبیت و گسترش یافت و...

اطلاعات بیشتر
توسط admin / ۱۳۹۶-۰۶-۱۵

ثروت

ثروت بسیاری از انسان‌ها ثروت را در داشتن منابع مالی دانسته، و مقدار آن از فردی به فرد دیگر متفاوت است. برخی ثروت را در داشتن میلیاردها تومان، و برخی دیگر در داشتن میلیون‌ها تومانمی دانند. در میان مفهومان متفاوت ثروت، افرادی نیز هستند، که ثروت را جز مادیات نمی‌دانند، آن‌ها خانواده، آرامش، دانش و... را سرمایه‌ی اصلی خود می‌دانند.

اطلاعات بیشتر
توسط admin / ۱۳۹۶-۰۶-۱۵

کارآفرینی

با گسترش تکنولوژی و ورود به قرن بیستم، بسیاری از مشاغل قدیمی جوابگوی نیاز های مردم نبود.از این رو افراد بسیاری سعی در پدید آوردن مشاغل جدیدی نمودند که اصطلاحاً به آن‌ها کارآفرین گفته می‌شود. این اشخاص با ایده‌ای نو و با ابزاری که در اختیار دارند سعی در کسب درآمد برای خود و جذب نیروهای مفید برای کار دارند.

اطلاعات بیشتر
×
آخرین مطالب آموزشی فروشگاه آلفاتم
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی